Rožmberská ploutev 12.12.2015

v Českém Krumlově se konal tradiční závod „Rožumberská ploutev“
Za klub potápěčů ORCA TEAM České Budějovice se zúčastnili opět Matěj a Lukáš Svědínků a Radek a Marek Matouškovi. Děkuji za reprezentaci klubu a za dosažené velmi dobré výsledky.

Výsledková listina jednotlivci

Příjmení Jméno Klub kat čas1 čas2 čas3 body
celkem
pořadí
Svědínek Matěj Orca Team Č.b. B 12,07 11,6 27,12 142 1
Matoušek Radek Orca Team Č.b. B 12,07 11,93 26,9 138 2
Mráz Luboš Ksp Kraken Č.K. B 12,07 12,19 26,81 134 3
Kořenská Anna Neptun ČB B 12,07 13,34 29,37 150 1
Kostka Josef KSP JU Č. BUDĚJOVICE C 11,78 12,19 26,41 134 1
Krbec Matiáš VZS Č.krumlov C 11,66 12,2 26,69 131 2
Michal Ondřej KSP JU Č. BUDĚJOVICE C 12,06 12,28 26,3 128 3
Saska David Neptun ČB C 13,28 12,02 27,82 112 4
Švanda Petr Neptun ČB C 12,63 12,68 27,09 105 5
Kubart Ondřej VZS Č.krumlov C 12,88 12,01 59,99 105 6
Furik Tomáš Ksp Kraken Č.K. C 12,2 13,13 29,09 99 7
Jirmásek Jindřich Neptun ČB C 13,42 12,34 30,39 90 8
Jílek Jiří Ksp Kraken Č.K. C 14,27 13,78 30,85 73 9
Kejšar David Aqualung Club Frymburk C 14,1 14,25 31,87 70 10
Firmanová Eliška KSP JU Č. BUDĚJOVICE C 11,18 11,12 26,25 150 1
Šteflová Leona KSP JU Č. BUDĚJOVICE C 13,13 12,71 27,94 138 2
Smetanová Petra VZS Č.krumlov C 13,58 12,98 29,3 123 3
Baštýřová Veronika Aqualung Club Frymburk C 13,64 13,01 29,15 120 4
Litvajová Juliana Aqualung Club Frymburk C 15,25 14,06 31,77 105 5
Šimková Viola VZS Č.krumlov C 15,09 59,99 32,56 99 6
Orosová Alena Aqualung Club Frymburk C 15,98 15,61 33,77 93 7
Kostka Albert KSP JU Č. BUDĚJOVICE D 13,41 12,72 28,02 142 1
Svědínek Lukáš Orca Team Č.b. D 12,29 13,06 29,81 131 2
Hajný Filip VZS Č.krumlov D 14,44 12,88 28,31 124 3
Ondřich Václav VZS Č.krumlov D 14,78 13,07 28,25 115 4
Zelenka Ondřej Neptun ČB D 12,36 13,12 31,25 109 5
Matoušek Marek Orca Team Č.b. D 13,58 14,01 31,05 99 6
Kánic Matiáš VZS Č.krumlov D 14,59 15,6 30,28 84 7
Dvořák František VZS Č.krumlov D 14,82 13,54 31,45 84 8
Moravčík Pavel VZS Č.krumlov D 16,67 14,07 30,13 79 9
Stejskal Filip KSP JU Č. BUDĚJOVICE D 15,44 14,59 34 66 10
Papaj Petr Aqualung Club Frymburk D 15,12 14,9 34,03 64 11
Šváb Lukáš Ksp Kraken Č.K. D 15,35 14,78 59,99 58 12
Blažek Vít KSP JU Č. BUDĚJOVICE D 16,2 15,7 35,65 52 13
Kolář David KSP JU Č. BUDĚJOVICE D 23,72 21,41 46,06 44 14
Kovářová Kristýna Aqualung Club Frymburk D 14,16 14,05 30,75 142 1
Turková Zuzana Neptun ČB D 13,44 14,15 31,96 138 2
Křivancová Natálie Ksp Kraken Č.K. D 15,1 14,7 31,66 121 3
Krbcová Magdaléna VZS Č.krumlov D 13,95 14,72 32,87 118 4
Marková Nikola Neptun ČB D 14,5 14,52 36,1 111 5
Fenclová Rozálie Ksp Kraken Č.K. D 16,81 15,06 34,37 96 6
Furišová Lucie Ksp Kraken Č.K. D 17,54 14,7 34,92 96 7
Konzolová Jana Neptun ČB D 16,52 16,1 38,62 87 8
Hojer Jan VZS Č.krumlov E 14,68 14,53 32,5 146 1
Lískovec Michal KSP JU Č. BUDĚJOVICE E 14,59 16,28 34,9 142 2
Novotný Tomáš Subaqua Klub Delfín Tábor E 17,29 17,47 37,8 117 3
Toman Radek VZS Č.krumlov E 16,44 17,13 39,54 117 4
Kutý Theodor Neptun ČB E 18,2 17,26 37,89 111 5
Kuzba Jan Aqualung Club Frymburk E 17,48 17,68 39,57 99 6
Žahour Jakub KSP JU Č. BUDĚJOVICE E 18,43 18,28 38,32 96 7
Švandová Hana Neptun ČB E 11,75 12,69 27,53 150 1
Firmanová Tereza KSP JU Č. BUDĚJOVICE E 14,04 14,05 31,6 134 2
Řeháčková Kristýna VZS Č.krumlov E 14 14,14 32,59 130 3
Rucká Stela Subaqua Klub Delfín Tábor E 15 15,28 33,28 108 4
Kostková Barbara KSP JU Č. BUDĚJOVICE E 15,81 14,91 34,23 108 5
Machová Tereza Neptun ČB E 14,47 14,94 57,12 97 6
Šteflová Linda KSP JU Č. BUDĚJOVICE E 16,90 15,62 37,6 93 7
Neumanová Barbora Ksp Kraken Č.K. E 16,95 16,61 38,32 84 8
Soukupová Klára Neptun ČB E 17,3 16,69 39,9 72 9
Zdychynec Daniel VZS Č.krumlov E 19,98 17,02 39,06 71 10
Klik Ondřej Subaqua Klub Delfín Tábor F 18,06 16,69 39,94 146 1
Lounek Matouš KSP JU Č. BUDĚJOVICE F 17,94 18,73 42,28 142 2
Stuparič Viktor Subaqua Klub Delfín Tábor F 18,92 19,11 44,48 123 3
Kolář Jakub KSP JU Č. BUDĚJOVICE F 21,01 19,81 44,14 120 4
Bíba Petr Neptun ČB F 21,03 21,6 49,03 105 5
Fencl Mikuláš Ksp Kraken Č.K. F 21,66 21,59 54,25 102 6
Vránová Viktorie VZS Č.krumlov F 18 18,27 44,34 146 1
Heřmánková Melita Subaqua Klub Delfín Tábor F 19,15 19,81 40,93 138 2
Novotná Alice VZS Č.krumlov F 20,28 19,53 47,83 124 3
Novotná Jitka VZS Č.krumlov F 19,72 20,79 47,97 120 4
Dvořáková Alžběta VZS Č.krumlov F 20 26,18 53,82 108 5
Tomanová Amálie VZS Č.krumlov F 26,54 24,82 63,61 102 6
Šablatůrová Veronika Neptun ČB F 28,41 27,81 77,09 90 7